Hrvatski
English
Deutsch
Slovenščina
Italiano
Čeština
Slovenčina
Nederlands
Français
Magyar
Polski
Svenska

Saplunara Beach Mljet

Zuid-Dalmatië

Mljet (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Commentaar of Upgrade this article, schrijf een nieuwe. Registratie is niet vereist
artikel
Position
Mljet
08.07.2017. 10:21 dodajeGost

Aan de oostelijke kant van het eiland Mljet, in het centrum van de grote baai van Saplunara, ligt een prachtig zandstrand, omzoomd door dichte dennenbossen, verdeeld in twee delen van het strand - het grote en kleine strand van Saplunara. Het grotere strand ligt in het noorden. Vanwege de ongerepte natuur en de puurheid van de zee op het strand, de "Blauwe Vlag". De stranden zijn zanderig en extreem ondiep. Voor alle zwemmers die zich willen verschuilen voor de zon is er een dicht dennenbos dat schaduw biedt voor iedereen. Op het strand kunt u parasols en ligstoelen huren, en er is ook een beachvolleybalveld. Objecten in de buurt: Kod Ante Restaurant (50 m), MS Restaurant (100 m)


Particuliere accommodaties in Kroatië – rechtstreeks van de eigenaar

Accommodatie zoeken in Kroatië →

Volg ons op Facebook voor meer artikelen over Kroatië. Deel dit artikel met de knoppen rechts. Bedankt!
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala
Void()